Пам’ятайте, від цього залежить ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких

Дата: 24.04.2020 11:11

Наближаються поминальні дні. В ці дні, зазвичай, люди йдуть на кладовища вшанувати пам'ять своїх рідних та близьких. Проте цього року поліція просить громадян змінити цій традиції та вшанувати пам'ять рідних та близьких вдома, в колі родини. Візит на кладовище варто перенести на час коли в країні буде знято карантинні обмеження.

Поліція вдячна жителям Черкащини, за те що прислухались до порад та залишились на Великдень вдома, дотримуючись карантинних обмежень. Проте, як вже відомо, карантинні заходи в країні продовжено і поліція закликає громадян, і надалі дотримуватись умов карантинну та уникати великих скупчень людей.

??Пам’ятайте, від цього залежить ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких.??

Громадянам варто знати, що відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків з надзвичайної ситуації регіонального рівня Черкаської ОДА рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків поховання померлих за умови дотримання протиепідемічних правил.

Працівники поліції продовжують працювати в посиленому варіанті та під час поминальних днів будуть нести службу поблизу кладовищ. Правоохоронці будуть здійснювати як профілактичну, роз’яснювальну роботу так і слідкувати за дотриманням публічного порядку та умов карантинних обмежень.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України заборонено:
?? проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 1??0?? осіб;
?? перебувати в громадських місцях без захисної маски або респіратора;
?? виходити на вулицю без документів, що посвідчують особу;
?? виходити на вулицю більше ніж двом людям разом, крім службової необхідності або супроводу дитини;
?? перебувати у громадських місцях дітям до 1??4?? років без супроводу дорослих.

Бережіть себе та своїх рідних?? Залишайтеся вдома??