В області за добу – 14 нових випадків COVID-19

Дата: 23.04.2020 12:02

У Черкаській області на сьогодні в 220 осіб, у яких із початку карантинного періоду виявили COVID-19. За останню добу +14 нових виявлених випадків.

У розрізі районів:
Драбівський р-н –1;
Черкаський р-н – 6;
Черкаси – 3;
Смілянський – 1;
Городищенський р-н –2;
Катеринопіль – 1;

В Україні натепер підтверджено 7 170 випадків COVID-19
Усього в Україні досліджено 72 296 зразків методом ПЛР.

Нагадаємо, учора на брифінгу в ОДА голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар наголосив на важливості утриматися від відвідування кладовищ на поминальні дні.
Синод Православної церкви України прийняв рішення перенести поминальні служби на кладовищах на червень, в зв’язку з загальнонаціональним карантином через коронавірус.
У повідомленні сказано, що вирішено перенести відвідування священнослужителями та парафіянами кладовищ у поминальні дні після Пасхи.
Проведення заупокійних молитов на кладовищах погодили провести 6 червня, на Троїцьку батьківську поминальну суботу.

Наголошуємо, карантинні заходи стримують спалах захворювання. Не забувайте про засоби захисту. Від дотримання цих нескладних правил залежить безпека людей!