Звернення сільського голови Володимира Івановича Ховайби до релігійних організацій щодо обмеження проведення богослужінь

Дата: 31.03.2020 12:48

З метою недопущення поширення на території громади випадків захворювання на COVID-19 в районі відмінена організація та проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів  за участі громадян, суб’єктів господарської діяльності, представників установ, організацій та підприємств різної форми власності.

Щоб запобігти розповсюдженню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, прошу обмежити проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій в культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місцях паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях.

З повагою сільський голова В.І.Ховайба