Мінекономіки посилить моніторинг цін продуктів соціального призначення

Дата: 26.03.2020 14:44

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводити моніторинг цін продуктів соціального призначення та наявності таких продуктів у торговельних мережах.

Таке рішення прийняте з метою недопущення спекулятивного зростання цін на продукти соціальних груп. Визначення та оновлення переліку таких продуктів доручено Державній службі статистики України.

Мінекономіки проводять моніторинг як цін, так і фізичної наявності продуктів на полицях магазинів в кожній області та продовжує постійний діалог з виробниками та постачальниками продуктів харчування.

Нагадаємо, що кожні два дні Мінекономіки робить зріз по торговельних мережах та опитує рітейлерів на предмет запасів продуктів харчування та товарів першої необхідності. Окрім цього, інформацію про ціни фіксує і Антимонопольний комітет, який продовжує виконувати всі свої функції.