Відділ ЦНАП Ротмістрівської сільської ради обмежує прийом громадян!

Дата: 19.03.2020 08:38

З метою недопущення поширення COVID-19, відповідно до протоколу сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відділ “Центр надання адміністративних послуг” Ротмістрівської сільської ради з 19 березня 2020 року обмежує прийом громадян. Роботу Центру буде відновлено в звичайному режимі після завершення дії карантинних обмежень, що введені для запобігання поширенню COVID-19 в Україні.

Всі консультації та роз’яснення можна отримати онлайн, не виходячи з дому та не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей.

ПРАЦЮЄМО В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ:

з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно звертатися за телефоном: 0688383798;

з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців звертатись за телефоном: 0964576414;

з питань реєстрації місця проживання, вклейка фото до паспорта звертатись за телефоном: 0973917113;

з питань державної реєстрації актів цивільного стану звертатися за телефоном: 047-33-95-211.

E-mail: cnap.rotmistrivka@gmail.com

Після чого, при необхідності і можливості, направити пакет документів поштовим відправленням згідно із законодавством України.

Наголошуємо, що в країні карантин і вирішуються тільки нагальні питання. Пам'ятайте, шановні земляки, здоров'я важливіше за будь-які адміністративні послуги.

Бережіть себе та один одного !