День Т.Г.Шевченка

Дата: 10.03.2020 14:16

З нагоди 206-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка в Мельниківському НВК відбулося ряд заходів: вчителем укаїнської мови та літератури Астаховою О.М. проведено відкритий урок у 5 та 6 класі на тему: "Тарас Шевченко ? геній українського народу", вікторину "Такий відомий і невідомий Шевченко", створено фотопанель "Шевченко і сучасність"

В початкових класах також згадали великого поета та художника, переглянули відеоролик "Сторінками життя великого Кобзаря". Провели конкурс на найкращого декламатора вірша Т.Г.Шевченка.

Не оминула така подія і наших найменших вихванців. Була проведена виховна година "Маленьким про Великого Тараса". Дітки розповідали вірші Шевченка та переглянули картини до його творів.