Ситуація – під контролем. Юрій Лесюк про коронавірус

Дата: 04.03.2020 08:16

МОЗ інформує про зареєстрований в Україні випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом.
Хворий госпіталізований. Ситуація – під контролем.

Водночас заступник голови ОДА Юрій Лесюк на своїй сторінці у Facebook звернувся до жителів Черкащини і зазначив, що нині в області все спокійно. Випадків не виявлено.

– Головне – не панікувати та дотримуватись елементарних правил особистої гігієни, – каже він. – Шлях передачі коронавірусу відомий – він подібний до вірусу грипу. Однак має певні особливості в клінічному перебігові. Якщо ж запідозрили ознаки захворювання, одразу звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Нині ж у регіоні проводять інформаційно-просвітницьку роботу з населенням та навчання зі спецслужбами.
Визначені й медзаклади, які, при потребі, зможуть госпіталізувати хворих. Це Черкаська інфекційна лікарня та Уманська лікарня. Вони забезпечені всім необхідним, зокрема засобами індивідуального захисту. Наявне й необхідне обладнання. Проводиться діагностика.

Читайте лише офіційну інформацію про перебіг подій.