Вечір - зустріч "Афганськими дорогами" Самгородок СБК

Дата: 28.02.2020 10:12

Пам`ять…Пам`ять…Пам`ять

Все зберігається в ній, нічого не забувається.

22 лютого в Будинку культури відбувся вечір – зустріч «Афганськими дорогами».

На зустріч були запрошені Віра Семенівна (мама Івана Івановича), донька з сім`єю, учні школи та учасники тих подій воїни – афганці Педченко Степан Дмитрович та Сокуренко Іван Борисович. Нажаль, не дожив до сьогоднішнього дня Декаленко Іван Іванович, помер у мирний час. Всі присутні відвідали його могилу на кладовищі, поклали живі квіти.  Хвилиною мовчання увічнили пам`ять загиблих на тій війні та померлих у мирний час.

Ведучі бібліотекар сільської бібліотеки Наталія Бойко та голова ради ветеранів села Алла Корніцька повернули присутніх у ті роки. Своїми спогадами про ті події поділився Степан Педченко. Свій виступ завершив підбіркою своїх віршів.

Вечір – зустріч доповнювали виставка книг    В. Гогоренка, Проханова, публікації газет та журналів, спогади учасників тих подій, збірка віршів Степана Педченка;  музичний супровід (директор Будинку культури Володимир Каптенко).

До присутніх у залі звернувся В.О. старости Михайло Сокуренко.

Ведучі побажали воїнам – афганцям міцного здоров`я, душевного спокою, мирного неба над головою.

Сьогодні  підростаюче покоління повинно знати, шанувати і поважати героїзм учасників бойових дій на території інших держав.

Наталія Бойко   Бібліотекар Самгородоцької  с/б