До уваги жителів Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.02.2020 10:23

У зв’язку з реформуванням системи соціального захисту населення, з метою максимального удосконалення, спрощення, скорочення та оптимізації процедур надання адміністративних послуг між управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та Ротмістрівською сільською радою підписано на 2020 рік Угоду про співробітництво.

Жителі Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади відтепер  зможуть здавати документи як в управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації, так і у відділ  «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради.

Жителі Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади можуть звертатись за адресами:

с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська,18;

с. Ташлик, вул. Графа Олексія Бобринського, 1;

с. Макіївка, вул. Центральна, 20.

Бажаючі можуть здати документи  для отримання наступних адміністративних послуг:

• призначення субсидії для відшкодування витрат       на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива ;
  • надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу;
  • для видачі довідки для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу;
  • для призначення державної допомоги:

-    у зв’язку з вагітністю та пологами  особам, які не застраховані в  системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

-    при народженні дитини;

-    на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

-   на дітей одиноким матерям;

• для надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам;
  • для надання надбавки на догляд за інвалідами з дитинства та дітям-інвалідам;
  • для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • для призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
  • для встановлення статусу та видання посвідчень батьків багатодітної сім’ї  та дитини з багатодітної сім’ї.

За більш детальною інформацією щодо надання послуг рекомендуємо звертатись безпосередньо до відділу ЦНАП, який знаходиться за адресою: с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська, 18.