Проведено прийом в об’єднаній територіальній громаді

Дата: 14.02.2020 09:47

13.02.2020 на віддаленому робочому місці в Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді провідним спеціалістом Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Світланою Лошко проведено прийом громадян.
Такі прийоми надають змогу наблизити надання кваліфікованих пенсійних послуг безпосередньо до їх одержувачів, підвищити якість та оперативність обслуговування громадян. Цього дня на зустріч до фахівця Фонду завітали мешканці села, які отримали інформацію щодо:
умов призначення пенсії за віком відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”,
обчислення страхового стажу для виходу на пенсію достроково як учаснику бойових дій;
переваги отримання пенсій через установи банку.
Також відвідувачів було ознайомлено з послугою, яку запровадив Пенсійний фонд України, – подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. Було наголошено, що впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.
На численні питання надані вичерпні відповіді, роздані інформаційні матеріали.