До відома мешканців Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Дата: 18.02.2020 09:05

З лютого 2020 року у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради Ви маєте змогу отримати адміністративну послугу з вклеювання до паспорта (у формі книжечки) зразка 1994 року фотокарток, при досягненні особою відповідного 25- або 45 річного віку.
Для цього необхідно звернутися до відділу ЦНАП Ротмістрівської сільської ради та подати такі документи:

• заява про вклеювання фотокартки;
  • паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку.

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

За більш детальною інформацією щодо надання послуги рекомендуємо звертатись безпосередньо до відділу ЦНАП, який знаходиться за адресою: с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська, 18 (І поверх).