ДО ДНЯ КОМП’ЮТЕРНИКА

Дата: 17.02.2020 08:53

«Щось тут не так!» - з такими словами найчастіше звертаються колеги до Олександра Біленка. Він – провідний інженер з комп'ютерних систем. Майже двадцять років працює у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Його цікавило, все що пов’язано з електронікою. Тому вирішує стати радіотехніком. Після армії працював на радіо-приладному заводі, з 2000 року – у приватній фірмі. Пан Олександр розповідає: «Про існування центру зайнятості тоді не знав. Я й уявити не міг, що є служба, яка сприяє працевлаштуванню та ще й допомогу виплачує. А тоді будувалося нове приміщення центру зайнятості і вони були замовниками фірми, в якій я працював.»

Пан Олександр пригадує: «Я вирішив продовжити навчання у виші. Було не просто поєднувати навчання і роботу у приватній фірмі. Згодом працевлаштувався у центрі зайнятості. Так я тут і працюю до сих пір.»

Наразі серед вакансій від смілянських роботодавців є пропозиція для інженера-програміста на заробітну плату 10 000 грн. Нагадуємо, якщо ви шукаєте легальну роботу чи кваліфікованих працівників, звертайтеся до Державної служби зайнятості.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості вітають Олександра Біленка та всіх причетних із Днем комп’ютерника. Дякуємо за встановлення, обслуговування та консультування в сфері новітніх програм та технологій.