"З Україною в серці"

Дата: 14.02.2020 17:21

Фото без описуФото без опису

14 лютого 2020 року в Ковалиському НВК І-ІІ ступенів спільно з виконавчим комітетом села Ковалиха відбувся урочистий захід "З Україною в серці" присвячений дню виведення війск з Афганістану.

На захід були запрошені воїни Афганці , учасники АТО,  староста села  Василь Ярута, директор СТОВ "Перемога" Віктор Сліпенко. також жителі села. Захід розпочали  учні школи зі словами привітань також  виступав ансамбль "Журава" с.Ковалиха. Слово для виступу  було надано голові спілки ветеранів села Ковалиха Сергій  Борсук.

Староста села Василь Ярута та директор СТОВ "Перемога" Віктор Сліпенко  подякували хлопцям  за їх мужність та відвагу і побажали їм міцного здоров'я, миру і затишку їхнім родинам.