Реалізовано проект

Дата: 11.02.2020 15:39

В 2019 році Ротмістрівська обєднана територіальна громада реалізувала проект «Придбання спецтехніки та комплектуючих виробів для КП «Ротмістрівське» придбавши за кошти інфраструктурної субвенції та співфінансування з бюджету Ротмістрівської сільської ради техніку і обладнання для функціонування новоствореного комунального підприємства «Ротмістрівське», а це зокрема: трактор МТЗ-82, причіп – 2ПТС-4.5, навантажувач фронтальний з  ківшом та відвалом для снігу, роторна косарка, деревоподріблювальна машина, обладнання для розкидання піску   ( посипання доріг), плуг та культиватор, бочка асенізаторна, контейнери для збору сміття.

Зараз в комунальному підприємстві йдуть організаційні процеси для подальшого надання послуг як населеним пунктам так і їх громадянам та установам.