Випускників Смілянського ЦППРК учать шукати роботу

Дата: 11.02.2020 09:13

Майбутні кухари-кондитери, токарі, фрезерувальники, слюсарі з ремонту автомобілів відвідують засідання клубу з техніки пошуку роботи. Організаторка цього заходу – Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних.

Випускники Смілянського ЦППРК вивчають види, структуру, техніку підготовки резюме та готують власне, а також навчаються писати мотиваційний (супровідний) лист.

Інна Дмитренко розповідає: «Пошук роботи – це свого роду маркетинг, де потрібно якомога вигідніше продати свої знання, уміння та час. Щоб випускники навчальних закладів були конкурентними на сучасному ринку праці, ми їх готуємо до перших комунікацій з роботодавцями. Навчаю їх бути впевненими у своїх силах та готовими до різних ситуацій, які можуть виникнути під час пошуку роботи, співбесіди чи випробувального терміну».

Серед учасників клубу з техніки пошуку роботи 16 студентів Смілянського ЦППРК. У подібному форматі проводяться і тренінги для шукачів роботи безпосередньо у центрі зайнятості.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості