На зборах громадян села Носачів

Дата: 02.02.2020 12:57

2 лютого у с.Носачів проведено загальні збори громадян з обговорення  об’єднання громади села із Ротмістрівською сільською радою. Збори провів Носачівський сільський голова Віктор Кравченко, який і був ініціатором такого формату об’єднання громад.

В обговоренні взяли участь 208 жителів села, заступник голови районної ради Василь Латенко, депутати районної ради Василь Мельник та Віктор Золотоверхий, Ротмістівський сільський голова Володимир Ховайба, його заступник Ігор Волошин, профільні спеціалісти виконавчого комітету Ротмістрівської сільської ради.

Світлана Синьопуп інформувала учасників зборів про показники фінансово-економічної діяльності громад, що об’єднались навколо Ротмістрівки,  Валентина Вдовиченко – про функціонування освітньої галузі.

Результатом тривалого докладного обговорення стало схвалення громадою села ініціативи приєднання Носачева до Ротмістрівської сільської ради.