Смілянській школі потрібен бухгалтер

Дата: 06.02.2020 08:35

Ярмарок вакансій для бухгалтерів відбувся у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6. Пропонована заробітна плата – 4723 грн у місяць. Серед учасників було десять шукачів роботию З них пятеро активно цікавилися, а двоє домовилися про співбесіди.

Леся Олексіївна – директор школи розповідає: «Випускники навчальних закладів можуть отримати у нас перший досвід роботи, який потім знадобиться для побудови кар’єри. Якщо грамотно організувати свій час, то можна поєднувати цю роботу із саморозвитком. Працювати потрібно із державними коштами, тож ця робота підходить обізнаній та відповідальній людині.»

Якщо вас також зацікавила вакансія, пропонуємо звернутися до Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Там допоможуть визначитися, чи підходить ця робота вам та організують співбесіду з роботодавцем.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості