День визволення села Самгородок (година пам`яті)

Дата: 30.01.2020 12:22

76 років тому 29-30 січня 1944 року було визволено село Самгородок від німецько-фашистських загарбників.

Сьогодні колектив  Самгородоцької  сільської  ради  на чолі з виконуючим обов`язків старости Михайла Григоровича Сокуренка та жителів села відвідали Обеліск слави та поклали гілки  сосни до підніжжя. Староста села М.Г.Сокуренко закликав у своїй промові берегти мир на Україні; об`єднати всіх в одну родину, в одну сім`ю.                                                                                  На завершення години пам`яті запалили Свічу пам`яті і хвилиною мовчання вшанували всіх – хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни та в зоні ООС.