Дата: 30.09.2019 05:47

ЗВІТ

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується:

Проект рішення Ротмістрівської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради».

1. Виконавець заходів з відстеження:

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради (далі відділ ЦНАП).

1. Цілі прийняття акту:

забезпечити можливість отримання суб’єктами господарювання та населенням адміністративних послуг, в т.ч. документів дозвільного характеру в одному приміщенні за принципом «єдиного вікна» у чітко встановлені строки, в комфортних умовах з мінімальними витратами часу на очікування прийому;

забезпечити вільний доступ суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг, а також до інформації про стан, хід та результати розгляду заяв, клопотань, звернень у відповідних суб’єктів надання адміністративних послуг;

надати можливість отримати фахові консультації від суб’єктів надання адміністративних послуг у приміщенні Центру у визначений час за відповідним графіком;

виключення випадків виникнення корупційних діянь за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками суб’єктів надання адміністративних послуг;

запровадити сучасні форми надання адміністративних послуг та підвищить якість їх надання.

1. Строк виконання заходів з відстеження

Базове відстеження результативності регуляторного акту проекту рішення Ротмістрівської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради» здійснене відповідно до методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

1. Тип відстеження.

Базове відстеження результативності регуляторного акта.

1. Метод одержання результатів відстеження.

Для здійснення відстеження використовувалися статистичні методи одержання результатів відстеження шляхом аналізу ефективності фактичної діяльності адміністраторів та представників суб’єктів надання адміністративних послуг.

1. Дані, на основі яких проводилися відстеження результативності

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізування статистичних даних.

Назва показника

За  2019

Кількість наданих адміністративних послуг, у тому числі дозвільних (погоджувальних) процедур в розрізі суб’єктів їх надання

910

Кількість суб’єктів звернень в розрізі суб’єктів господарювання та фізичних осіб

Витрати часу на отримання адміністративних послуг

0,5 год

Відповідність термінів надання адміністративних послуг визначеним у стандартах адміністративних послуг

Відповідають

Кількість скарг на роботу ЦНАП

0

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Оцінка результатів реалізації проекту рішення Ротмістрівської сільської ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради» здійснювалося шляхом аналізування статистичної інформації.

Основним показником результативності зазначеного рішення є упорядкування взаємодії адміністраторів з суб’єктами надання адміністративних послуг, створення комфортних умов для отримання суб’єктами господарювання та громадянами, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, якісного сервісу з надання адміністративних послуг за принципами «Організаційної єдності» та «Єдиного вікна», а саме: вичерпне інформування, фахове консультування, оперативний прийом та видача оформлених пакетів документів.

За результатами реалізації регуляторного акту планується досягти основних його цілей – забезпечення прозорості, швидкості та зручності процедур надання адміністративних послуг суб’єктами звернень, вдосконалення цих процедур та їх уніфікацію, запровадження єдиних стандартів роботи відділу ЦНАП (його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів відділу ЦНАП), та виключення корупційної складової під час контакту із суб’єктами господарювання та громадянами.

Даний регуляторний акт є довгостроковим. Доповнення та зміни до нього будуть вноситися після внесення відповідних змін до чинного законодавства України.

Сільський голова                                                                     В. ХОВАЙБА