Освітлення вулиць — одне з нагальних питань, яке потребує уваги сьогодні!

Дата: 25.11.2019 11:42

Комфорт і безпека будь-якого населеного пункту, залежить, в тому числі, і від рівня освітленості в них.

За кошти  бюджету  Ротмістрівської  сільської ради  в селі  Ковалиха  в листопаді  місяці  2019 року   було  проведено  освітлення двох  вулиць, а саме  вулиця  Кобзарська  та  вулиця  Михайла  Старицького,  також  освітлюється  зупинка,  що  розташована  на перехресті вулиць М.Старицького  та Миру.

Мешканці,  які  проживають  на  даних  вулицях  дуже  вдячні  за проведення  освітлення, а  також  за освітлення зупинки. Виходячи на ранковий та вечірній  маршрути  автобусу людям  дуже  зручно,  що  біля  зупинки  горить  світло.

З повагою  жителі  села  Ковалиха.