В Україні стартувала комунікаційна кампанія до Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2019 09:17

Міністерство культури, молоді та спорту України запустило комунікаційну кампанію під гаслом “Вільні творити майбутнє” до Дня Гідності та Свободи. Кампанія складається з трьох відеороликів, запущених в ротацію на національних та місцевих телеканалах, а також тематичної бордової кампанії по всій території України.

19-22 листопада відбудуться пам’ятні заходи на державному та місцевому рівнях, зокрема презентація вуличного виставкового проекту «100 років боротьби», презентація графічного роману “Правдива історія. Майдан” тощо.

Нагадаємо, що День Свободи і Гідності відзначається 21 листопада як день початку двох українських революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.