В Ротмістрівському СБК вітали з Днем працівника сільського господарства!

Дата: 18.11.2019 09:58

16 листопада в Ротмістрівському СБК пройшов святковий концерт приурочений Дню працівників сільського господарства. Свою майстерність демонстрували учасники художньої самодіяльності Будинку культури та учні Ротмістрівської дитячої музичної школи.

Слід зауважити, що викладачі музичної школи Лариса Шеремет та Ала Копійка (вокальний та хореографічний жанри) представляли своїх вихованців глядачам вперше. Незважаючи на те , що дітки дуже хвилювалися вони продемонстрували глядачам які вони талановиті, які вони умнічки, молодці!! Їхні виступи не залишили байдужим нікого з присутніх в залі та подарували глядачам справжній чудовий настрій!!!!

Хочеться висловити слова глибокої подяки батькам, викладачам за виховання таких чудових та талановитих діток та побажати їм наснаги і терпіння в цій не легкій, кропіткій, а іноді і не вдячній праці.

Хочеться подякувати всим учасникам самодіяльності, всим хто приймав участь в цьому концерті за те що несуть і дарують людям радість та гарний настрій.

Творчих успіхів Вам!!!!

Сподіваємось побачити Вас ще не один раз.