Відзначення Дня працівників сільського господарства.

Дата: 15.11.2019 16:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

15 листопада у Ротмістрівській об'єднаній територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
Із професійним святом працівників галузі привітав сільський голова Володимир Ховайба: «Висловлюю щиру вдячність усім працівникам сільського господарства за невтомну працю та відданість професії. Завдяки вашій працелюбності, досвіду і самовідданості на столах в наших оселях завжди свіжий хліб, в будинках – панує благополуччя, а в країні – впевненість у майбутньому. Щиро бажаю вам здоров’я, наснаги, вагомих здобутків, мирного неба!»
З нагоди свята свої музичні вітання присутнім дарували учасники художньої самодіяльності громади.