У селах Смілянщини проводять профорієнтаційні заходи для молоді

Дата: 13.11.2019 08:35

Випускники шкіл Березняківської громади ознайомилася із актуальними та перспективними вакансіями в регіоні, навчилися писати резюме.

Олександр Скомкін – провідний фахівець з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Він і проводить профорієнтаційні заходи для молоді. Фахівець розповідає: «Ми маємо затверджені плани спільних заходів із відділами освіти ОТГ. Результативність таких заходів я нещодавно обговорював із Юлією Павлівною – начальницею відділу освіти Березняківської ОТГ. Подібні тренінги і семінари ми проводимо і для дітей у міських школах.»

За вересень-жовтень 2019 року 134 особи з числа сільської шкільної молоді стали учасниками профорієнтаційних заходів.