Щодо доцільності (недоцільності) повернення із будинку дитини малолітньої дитини в сім’ю

Дата: 25.10.2019 13:16

22 жовтня 2019 року  під керівництвом сільського  голови Ротмістрівської сільської ради Ховайби Володимира Івановича відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання щодо доцільності (недоцільності) повернення із будинку дитини малолітньої дитини в сім’ю, про встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, про виконання батьківських обов’язків стосовно малолітніх дітей та інші звернення та заяви громадян.

У роботі комісії взяли участь інспектор з ювенальної превенції сектору превенції  Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та інші.

Усі питання порядку денного були детально вивчені працівником служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання, комісія, шляхом голосування, прийняла обгрунтовані рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.