З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ

Дата: 01.11.2019 14:21

Основна мета шкільної реформи - висока якість освіти для кожної дитини. Заходи, спрямовані на розвиток учнівської молод,і є пріорітетними в контексті розбудови інфраструктури. Для досягнення цієї мети, для забезпечення доступу учнів Ротмістрівської об'єднаної громади до якосної освіти 01 листопада Ротмістрівською сільською радою було підписано договір оренди шкільного автобуса для підвезення учнів громади до місць навчання.

Шкільний автобус розрахований на 16 місць. Тож дітям будуть надані всі умови щоб комфортабельно дістатися до  навчального закладу для отримання знань.

Адже відсутність проблем з транспортом позитивно вплине на якість навчання дітей під час нового навчального року.