Роботодавців Смілянщини запрошують на ярмарок вакансій до Білоцерківського університету

Дата: 23.10.2019 08:27

21 листопада 2019 року Білоцерківський національний аграрний університет проводить ярмарок вакансій за адресою: м. Біла Церква, пл.Соборна 8/1. Представлені спеціальності: агрономія, садово-паркове господарство, геодезія та землеустрій, ветеринарна медицина, ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, харчові технології, екологія, водні біоресурси та аквакультура, фінанси, банківська справа та страхування, облік і оподаткування, економіка, менеджмент, публічне управління та адміністрування, підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Для участі у заході потрібно до 1 листопада 2019 року надіслати заповнену заявку, логотипи та матеріали про підприємство чи компанію на електронну адресу pratcevlashtyvanna@gmail.com. Контактна особа – Володимир Ліскович, 0674726696. У Смілянському міськрайонному центрі зайнятості ви можете отримати більше інформації про захід та допомогу у реєстрації.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості