ЗІ СВЯТОМ ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 20.09.2019 09:06

Шановна громадо!

21 вересня наша рідна Ротмістрівська обєднана територіальна громада відзначає День народження! День нашої громади – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями. День громади - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та Ваша, дорогі односельці. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей, хто відстоює мир сьогодні на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, всюди, де кується наша українська міць.

Дорогі земляки! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади. У сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем громади! Бажаю Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашій громаді - процвітання, стабільності та розвитку.

З Днем народження громадо !

З Днем народження моя мала Батьківщино!

З повагою сільський голова В.І.Ховайба