УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 30.08.2019 08:16

СМІЛЯНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ПОВІДОМЛЯЄ!!!

З метою забезпечення стабільної епізоотичної  ситуації зі сказу тварин на території Черкаської області розпочинається осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряних методом (орієнтовно у вересні 2019 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Шановні жителі та гості громади СУВОРО ЗАБОРОНЕНО при виявленні принад брати їх руками і переносити з місця на місце чи забирати додому, не розламуйте та не розбивайте виявлені принади з вакциною.