Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує

Дата: 01.08.2019 08:35

Роботодавець пропонує жителям Черкащини в’язати схемні джгути, шнури та кабелі до авто провідних європейських брендів у Івано-Франківську

«Комфортні умови праці на сучасному заводі в м. Івано-Франківськ, навчання на робочому місці, зарплата 15 000 грн (для жителів Черкащини з врахуванням відрядних), безкоштовне проживання в квартирах, безкоштовне транспортування в обидві сторони маршрутом м.Івано-Франківськ – м.Черкаси та щодня до місця роботи, можливість кар’єрного росту» – про це повідомила під час ярмарки вакансій у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості Марина Погребенник – організаторка з персоналу компанії-роботодавця.

Вимоги до кандидатів:

• здатність розрізняти кольори,
  • уважність,
  • швидка моторика рук,
  • можливість працювати в три зміни,
  • можливість перебувати в довготривалому відрядженні.

Компанії-роботодавцю довіряють такі бренди як Opel, Audi, Škoda та інші провідні європейські виробники автомобілів.

Марина Погребенник розповідає: «Завод облаштований відповідно міжнародних стандартів. Створені всі умови для робітників: зручні робочі місця, чисті халати, привітний колектив, з керівництвом спілкуватися легко та приємно. Запрошуємо до роботи чоловіків, жінок та сімейні пари.»

За детальнішою інформацією кандидатам пропонуємо звертатися:

- до Смілянського МРЦЗ за адресою: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)41189,

- до Черкаського міського центру зайнятості: м. Черкаси, вул. Гоголя 330, тел. +38(0472) 328 249

- до роботодавця за телефоном +380664221255, e-mail: robotika.kabel@gmail.com

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості