«Давайте допоможемо бабусі»

Дата: 23.07.2019 12:55

Сьогодні, 23 липня, волонтери Міжнародного благодійного фонду «letsHelpBabusya» провели у с.Ротмістрівці акцію. Мета її – привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися люди похилого віку.

Ця акція була проведена волонтерами фонду за участю працівників територіального центру в супермаркеті «Антоніо».

Ветерани, інваліди, одинокі пенсіонери, які обслуговуються територіальним центром, на запрошення волонтерів завітали до магазину, щоб зробити продуктові покупки. У виборі необхідних товарів їм допомагали і волонтери, і соціальні робітники. Ці покупки були оплачені фондом.

Люди поважного віку, а серед них і учасники бойових дій, учасники війни, інваліди, самотні старенькі, вдови, малозабезпечені громадяни, зокрема бабусі, з радістю вибирали товар та здійснювали покупки необхідних продуктів: хліба, ковбасних виробів, олії, макаронів,  круп, консервів, печива, масла та інших.

Щиро дякували поважні  покупці за цю акцію, адже ця добра справа дала їм можливість запастися необхідними продуктами, посмакувати смаколиками та відчути, що про них дбають, їм допомагають у цей нелегкий час.

Гарний день почався гарними справами, тому флешмоб вдався на славу.

За інформацією районного територіального центр