ПЛАН роботи сільської ради на ІІІ квартал 2017 року

від 29.06.2017 № 2-22/ VIІ

роботи сільської ради на ІІІ квартал 2017 року

РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ НА СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1.Про хід та результати виконання сільського бюджету за І півріччя 2017 року.

Липень                                      Ховайба В.І.

Синьопуп С.М.

2. Про місцеві податки і збори на 2018 рік.

Липень                                       Ховайба В.І.

Миколенко Л.А.

4. Про встановлення ставки податку для підакцизних товарів з реалізації через роздрібну торгівельну мережу на 2018 рік .

Липень                                       Ховайба В.І.

Синьопуп С.М.

5.  Про делегування повноважень та передачу прав на здійснення видатків.

МАСОВІ ЗАХОДИ

До свята Івана Купала                                                                    07.07.2017

До Дня Державного Прапора України                                         23.08.2017

До Дня Незалежності України                                                      24.08.2017