ВИБОРЦЯМ НАГАДУЮТЬ ПРО СТРОКИ ЗМІНИ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Дата: 04.07.2019 09:11

Якщо виборець у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями не може проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання, то він може тимчасово на період проведення виборів змінити місце голосування, повідомляють в відділі ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Смілянської міської ради.
Для цього, згідно Закону України «Про вибори Президента України», до 15 липня слід подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати, до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців. Відтепер до заяви не потрібно додавати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, наголошують в відділі реєстру виборців.
Детальніше про тимчасову зміну адреси голосування можна прочитати на сайті Державного реєстру. Перевірити свої персональні дані також можна в «особистому кабінеті виборця» сайту Державного реєстру виборців, попередньо зареєструвавшись.