Святкові заходи до 23-ї річниці Конституції України

Дата: 27.06.2019 14:56

Для вихованців таборів з денним перебуванням дітей проведено: вікторини «Що ми знаємо про Конституцію України?», пізнавальна гра «Чи знаєш ти Конституцію?», години спілкування «Конституція України в моєму житті», «Країна мрій і прав дитини», «Живи та міцній Українська державо»; флешмоб «Соборна Україна»; фоторепортаж «Мій рідний край ні з чим не порівняти!». В сільських бібліотеках Ротмістрівської ОТГ  проведено  виставки-вікторини «Чи знаєте Ви Конституцію України?»,  калейдоскоп цікавих повідомлень «Конституція Пилипа Орлика – перша Конституція світу», перегляд кінофільмів, хронік, присвячених подіям здобуття Україною незалежності та прийняття Конституції. На урочистих заходах із відзначення 23-ї річниці Конституції України були присутні представники органів місцевого самоврядування Ротмістрівської ОТГ. Інформацію про проведені заходи висвітлено в соціальних мережах закладів загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради та на сайті Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.