"Про місцеві податки і збори на 2020 рік"

Дата: 30.04.2019 10:24

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

___.___.2019                                                                                        № __-  __/VII

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,керуючись пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 266 Податкового кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Ротмістрівської сільської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити дане рішення на сайті сільської ради (https://rotmistrivska-gromada.gov.ua).

3. Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 1 січня 2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та соціального забезпечення.

Сільський голова                                                                          В.І. Ховайба

">Додаток 1

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,керуючись пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Ротмістрівської сільської ради:

1) ставки  земельного податку, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) ставки орендної плати за земельні ділянки згідно з додатком 3.

3. Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 1 січня 2020 року.

Сільський голова                                                                            В.І. Ховайба

">Додаток 1

">Додаток 2