УВАГА!!! ЗНИКЛА 13-РІЧНА ДІВЧИНКА

Дата: 23.05.2019 16:31

До Смілянського відділу поліції звернувся житель села Куцівка Смілянського району. Чоловік повідомив, що 22 травня о 18 год. пішла з дому та по теперішній час не повернулася його неповнолітня донькаОльга Василівна Вовк, 2006 р.н.

Прикмети:
була взута у кросівки чорного кольору, вдягнута у штани темного кольору з візерунком у вигляді серця.

Виїхала з місця проживання на велосипеді “Україна” зеленого кольору з багажником білого кольору. Має мобільний телефон – 0680117813.

Дівчина на зріст 158 – 160 см., очі сірого кольору, волосся довге світлого кольору.

В разі отримання будь-якої інформації про місце перебування неповнолітньої просимо негайно повідомити до поліції за тел. «102».