З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 12.05.2019 11:31

Шановні матері!

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! Всім матерям вільної і незалежної України бажаю, щоб Вас любили і цінували Ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують Вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

З повагою голова Ротмістрівської сільської ради В.І.Ховайба