Мітинг приурочений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-й річниці вигнання нацизму з України

Дата: 08.05.2019 13:28

8 травня у Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді відбулись заходи до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.
На святі серед запрошених почесне місце займали ветерани – учасники Великої Вітчизняної війни Поліщук Іван Якимович, Краснокутська Марія Семенівна та Пригожинський Михайло Григорович, який в цей день святкує свій День народження.
Сьогодні дуже сумний день. Майже кожна родина 75 років тому не дочекалась із війни батька, брата, чоловіка чи сина. Ще більше сумно від того, що зараз у нашій країні іде війна. Світла пам’ять полеглим героям. Ми будемо їм завжди дякувати, що вони не шкодували ні здоров’я, ні життя і боронили нашу землю від загарбників. Також велика подяка і шана усім учасникам АТО, які зараз бережуть нашу країну.