Пам’ятний матч

Дата: 03.05.2019 13:52

30 квітня 2019 року на сільському стадіоні в с. Ротмістрівка відбулася зустріч ветеранів футболу з нагоди започаткування футболу.
Пам’ятний матч відбувся 1 травня 1929 року коли, на той час, населений пункт був районним центром, умовно розділений на кутки «Містечко», «Бровар», «Пролетар».
Місцеві парубки визначили біля річки ділянку землі, де встановили дерев’яні футбольні ворота. А ще пошили шкіряну кулю з халяв чобіт, напхали в неї ганчір’я і зшили її.
Саме той матч став своєрідною точкою відліку розвитку футболу в Ротмістрівці.
Особливо активно розвивався футбол в 60-70 роках минулого століття. Володимир Бірюков, Михайло Савченко, Микола Кривошея, Олександр Ковпак, Михайло Береза, Олександр Савченко, Сергій Коваль та інші продовжили славні традиції своїх земляків-попередників.
30 квітня нинішнього року збірна ветеранів зіграла між собою міні-матч.
З нагоди 90-річчя ветеранів футболу привітав сільський голова Ховайба В.І., який зазначив, що незважаючи на непростий час, всіляко буде підтримувати футбольний рух в громаді, в тому числі і ветеранський. В свою чергу ветерани вручили Володимиру Івановичу пам’ятний кубок.