Мораторій на перевірки  суб’єктів господарювання відмінено!   Запрошуємо на семінар.

Дата: 08.04.2019 12:19

Запрошуємо  підприємців, роботодавців, власників бізнесу та керуючих  установами та організаціями взяти участь у семінарі, який для Вас організував Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації та профспілка «Солідарність».

Мораторій на перевірки  субєктів господарювання відмінено!

Всі  державні органи контролю мають проводити планові та позапланові перевірки.  Що б Ви були обізнані і не потрапляли під штрафні санкції  ми запроваджуємо серію навчальних семінарів з різними контролюючими органами.

Для початку  запросили   фахівців  територіального Управління Держпраці  та Держпродспоживслужбу  у Черкаській області  що б вони поділилися з вами досвідом перевірок та  дали відповіді на такі питання:

1. Контроль за додержанням законодавства з охорони праці: підстави та порядок здійснення (основні аспекти).
  2. Типові порушення та рекомендації щодо підготовки переліку документів з охорони праці, які перевіряються під час контрольних заходів
  3. Заходи державного контролю за дотриманням законодавства про працю: як проводиться і що варто знати.
  4. Типові порушення трудового законодавства , які допускають роботодавці та рекомендації щодо їх запобігання. Відповідальність.
  5. Трудовий договір чи цивільно-правова угода: основні відмінності та характерні ознаки трудових відносин.
  6. Грубе порушення трудового законодавства про працю: кримінальна відповідальність.

Фахівці  Держпродспоживслужби в Черкаській області висвітлять такі питання:

1. Здійснення державного нагляду та контролю в сфері захисту прав споживачів.
  2. Додержання вимог ЗУ «Про рекламу».
  3. Основні вимого здійснення ринкового нагляду нехарчової продукції.
  4.  Основні вимоги ЗУ « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

На семінарі Ви маєте можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь.

Семінар відбудеться  12 квітня 2019 року.  Реєстрація з 10.30 год, початок об 11.00 годині

Адреса : м. Сміла, вул. Соборна , 100 . Смілянський будинок культури (2-ий поверх, мала зала).

СЕМІНАР  БЕЗКОШТОВНО!

Просимо зареєструватися на семінар за тел. 067 899 41 95 Ольга Федорівна