ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 11.03.2019 08:55

ОГОЛОШЕННЯ

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТНОЇ ДОТАЦІЇ ЗА УТРИМАННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ МОЛОДНЯКА ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ.

Дотація за молодняк виплачується фізичним особам, що утримують молодняк великої рогатої худоби в їх господарствах та зберігають його до певного віку на дату подання документів. При цьому, на відміну від інших заходів державної підтримки тваринництва, отримати дотацію зможуть не всі члени домогосподарства, а тільки особа, що вказана у документах, якими ідентифікується тварина.

Для отримання допомоги за телят, господарі мають подати, за місцем знаходження їхніх господарств такі документи:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копію паспорта особи – власника тварини;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
  • копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварин.
  • довідку або договір про відкриття рахунку у банку.

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2500 гривень на одну голову молодняка.

Кошти дотації будуть перераховані на поточні рахунки фізичних осіб, відкриті в банках.

Документи приймаються щомісяця до першого числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року. в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у обліковому журналі. Необхідно врахувати, що після 1 грудня поточного року на тварин, яким виповниться 15 місяців у грудні поточного року або січні - лютому наступного за поточним роком дотацію нараховано не буде.