Не поспішайте сваритися чи ображатися, якщо людина...

Дата: 12.03.2024 15:47

Усі ми час від часу відчуваємо тривожність. Зазвичай хвилювання через певні події чи буденні клопоти триває недовго - від кількох хвилин до кількох днів. Але для деяких тривожність - це не просто напружений день чи занепокоєння. Як наслідок тривалого стресу вона може тривати протягом тижнів, місяців і навіть років. Може переростати у тривожний розлад і заважати людині жити повноцінним життям.

Пам’ятаймо про це та поважаймо одне одного 🤍

▶️ Якщо ви чи ваші близькі страждаєте на постійну тривожність, спробуйте щоденні вправи й техніки для заспокоєння, перегляньте свій графік - переконайтеся, що достатньо відпочиваєте, повноцінно харчуєтеся, знаходите час для себе.

▶️ Якщо вам не вдається подолати тривожність самотужки, не соромтеся звернутися до спеціаліста.