Відкрився любительський клуб «Червона калина» у Ташлику.

Дата: 12.06.2023 10:38

09 червня 2023 року в селі Ташлик відбулося відкриття любительського об’єднання «Червона калина» при відділенні соціально-побутової адаптації Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» на базі Будинку культури.

На урочистий захід були запрошені представники Благодійної організації «Українська освітня платформа», які прочитали для учасників об’єднання лекцію про психологічне здоров’я. Для ташлицької малечі біля будинку культури організатори влаштували розваги та ігри, а наприкінці вручили діткам подарунки від фонду ЮНІСЕФ.

Для внутрішньо переміщених та малозабезпечених осіб у приміщенні будинку культури почав функціонувати пункт допомоги від комунального закладу, де бажаючі за потреби можуть отримати одяг та взуття.