Від тривоги до спокою

Дата: 25.04.2023 11:41

На сучасному етапі розвитку державних подій кожен з нас час від часу відчуває тривожність у душі. Наше тіло переходить у стан підвищеної «бойової готовності». Усвідомлення того, що спричиняє або посилює тривогу, може запобігти занепокоєнню.

Тож фахівці мобільної бригади Української освітньої платформи, які в черговий раз завітали до Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради»,  допомагали подолати симптоми тривоги та навчитися контролювати певні ситуації, радили, як знизити або пролікувати тривожний розлад.

Добірка коротких тренувань, які можна робити вдома, була влучною підказкою для присутніх.

Зацікавленість заняттями команди професіоналів росте за принципом накопичення. Доєднуйтесь, у нас цікаво!