Проведення заходу «Стоп-БУЛІНГ»

Дата: 29.12.2021 09:07

Нині серед учнівської молоді надзвичайно сильно загострилася проблема насильства щодо здійснюваного дітьми одне до одного. З метою проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо запобіганню насильству в дитячому середовищі 28.12.2021 року фахівцем із соціальної роботи КЗ «ЦНСП Ротмістрівської сільської ради» спільно з начальником служби у справах дітей Ротмістрівської ТГ на базі Ротмістрівської загальноосвітньої школи було проведено профілактичний захід на тему: «Стоп булінг» серед учнів 5 класу у кількості 15 дітей. В ході проведення заходу з учнями обговорено, що собою  являє поняття «булінг», його різновиди, форми, відповідальність за вчинення булінгу. Також, з дітьми були розглянуті відео, в яких розповідається про хід дій у ситуації виникнення булінгу, проведено практичне заняття «Куди звертатися за допомогою, коли булять», надано поради та рекомендації щодо дій в небезпечних ситуаціях, як уникнути їх та захистити себе від цих негативних явищ, куди звертатися за допомогою. Наприкінці учні отримали буклети з порадами та номерами служб, які надають допомогу. Діти усвідомили, що не слід мовчати, якщо став жертвою або свідком булінгу та зрозуміли, куди слід звертатися за допомогою. Робота з дітьми триватиме і надалі. Дякуємо за співпрацю!