3 сесія VII скликання 14.07.2017

Дата: 19.07.2017 09:20

1. Про місцеві податки і збори  на 2018 рік.
  2. Про звіт про виконання сільського бюджету Ротмістрівської сільської ради за І  півріччя 2017  року.
  3. Про  звіт про виконання сільського бюджету  Ковалиської сільської ради  за  І півріччя 2017 року.
  4. Про  звіт про виконання сільського бюджету  Куцівської сільської ради за  І півріччя   2017 року.
  5. Про звіт про виконання сільського бюджету  Мельниківської сільської ради за  І  півріччя 2017   року.
  6. Про зміни до рішення Ротмістрівської сільської ради від 23.12.2016                № 17-4/VIІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».
  7. Про надання Шишкіній Надії Миколаївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  8. Про надання Корпай Валентині Віталіївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  9. Про надання Перебийніс Ользі Іванівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  10. Про надання Габцю Сергію Івановичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  11. Про надання Поліщук Катерині Андріївні  дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  12. Про припинення Щуру Михайлу Костянтиновичу права користування  земельною ділянкою.
  13. Про делегування повноважень та передачу прав на здійснення видатків.