Вітання до Дня працівників сільського господарства

Дата: 15.11.2020 06:19

Шановні аграрії Ротмістрівської об'єднаної територіальної громади!

Від депутатського корпусу та виконавчого апарату сільської ради прийміть щирі вітання  з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Це свято справжніх трудівників та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками, зберігають багато століть нашу благодатну ниву.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Щиро дякую Вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.

У ці святкові дні зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, злагоди, гарної погоди і наснаги на нові звершення.

Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну!

З повагою сільський голова В.І.Ховайба