Дата: 24.04.2020 16:17

ПРОЄКТ

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

.06.2020                                                                                           № 38 -      /VIІ

Про перепрофілювання (зміну типу)

та зміну назви Комунального закладу

«Куцівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

у Комунальний заклад «Куцівська початкова

школа Ротмістрівської сільської ради»

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», у зв`язку з відсутністю належного контингенту учнів та з метою забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Перепрофілювати (змінити тип) та змінити назву Комунального закладу  «Куцівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» у Комунальний заклад  «Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради».
  2. Забезпечити функціонування закладу дошкільної освіти «Барвінок» - відокремленого структурного підрозділу в складі Комунального закладу «Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради».

3. Затвердити статут Комунального закладу «Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради» в новій редакції, згідно з додатком 1.

4. Директору Комунального закладу «Куцівська гімназія Ротмістрівської сільської ради» здійснити реєстрацію  статуту Комунального закладу «Куцівська початкова школа Ротмістрівської сільської ради» в органах реєстрації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  ради та відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, зовнішніх зв’язків та охорони здоров’я.

Сільський голова                                                                 В. ХОВАЙБА