Понад сотня безрозбітних смілян взяли участь у вебінарах від цетру зайнятості та навчалися як шукати роботу

Дата: 26.06.2020 09:03

75 шукачів роботи прослухали вебінари із техніки пошуку роботи, а 41про cоціальні послуги, які можна отримати у центрі зайнятості. Адаптуватися до нових умов пошуку роботи під час пандемії допомагають профконсультанти центру зайнятості. На таких вебінарах  навчають

• саморозвитку на онлайн-платформах, які відкрили безкоштовний доступ на час карантину,
  • як писати резюме,
  • як підготуватися та успішно пройти співбесіду у відео-форматі.

Інна Дмитренко – заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ радить безробітним як використати карантин із користю:

“Якщо Ви бажаєте розвивати особисті компетенції, які затребувані на ринку праці та мати доступ до освітніх курсів та вебінарів для безробітних від кращих викладачів центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, радимо Вам скористатися освітнім порталом ДСЗ за посиланням http://skills.dcz.gov.ua/  А якщо бажаєте чи потребуєте вибору або зміни професії, визначитися щодо власних професійних інтересів, здібностей, схильностей, для Вас існує можливість безкоштовно отримати ці послуги он-лайн на платформі “МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа”. Є чудова новина для тих безробітних, хто мріяв вчитися на Coursera, та не мав на це коштів:  ця Міжнародна платформа відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних . А це – 3 800 онлайн курсів за вибором.”

Інформація СМРЦЗ