ЗНО-2020 РОЗПОЧНЕТЬСЯ 25 ЧЕРВНЯ

Дата: 15.05.2020 09:30

Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня.

Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, передає osvita.ua.

«Міністерством освіти було оприлюднено сценарії завершення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Зараз ми працюємо над реалізацією першого сценарію. Тобто ми проводимо зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня по 17 липня», – сказала Мандзій.

Дві сесії пробного ЗНО орієнтовно будуть проведені 15 і 17 червня.

Також вона повідомила, що в учасників ЗНО є можливість перереєструватись для проходження тестування ближче до місця проживання.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО